Subsidies en sponsors
Subsidies en sponsors
Aanvragen subsidies nog steeds zeer zinvol
Het heeft absoluut zin om aanvragen voor subsidies in te dienen. De budgetten van de verschillende cultuurfondsen zijn nog goed gevuld. Sterker nog, misschien zijn ze nu beter gevuld dan voor de Covid-19-crisis. Toch blijft het zaak om een goede onderbouwing en een doortimmerd budget in te dienen. Iets waarbij de adviezen van Kunstloc Brabant en KNMO hulp kunnen bieden.
Fondsen werven
Zie je door de subsidiebomen het bos niet meer? Dat begrijpen we. Er zijn enorm veel subsidies en fondsen in Nederland en in je regio. Als muziekvereniging kun je niet bij elk fonds een aanvraag doen. En elke subsidieverstrekker heeft zijn eigen regels.
Lobbyen
Op 21 maart 2018 zijn de verkiezingen voor de gemeenteraad. De verkiezingsprogramma's van de politieke partijen worden na de zomer afgerond. Voor verenigingen is het belangrijk om in die programma's vermeld te staan. Omdat de verdeling van gemeentelijke subsidies er na de verkiezingen op wordt gebaseerd.
Crowdfunding
De term 'crowdfunding' hoor je steeds meer om je heen. Eigenlijk betekent het dat je financiële middelen niet bij de bekende instanties en fondsen haalt, maar bij het publiek. Je vraagt particulieren en ondernemers om een deel van een investering voor hun rekening te nemen.